Dwa nowe zwierzaki w kolekcji SKIP HOP ZOO

Szop pracz i kameleon dołączyły do reszty kolorowych zwierzaczków z serii ZOO. Dzieci na całym świecie uwielbiają je za niebanalny wygląd, który zaprojektowała Chelsea Carter - współtwórczyni postaci ze znanego serialu "Ulica Sezamkowa". Plecaki i lanczówki zostały stworzone z myślą o najmłodszych klientach - każdy znajdzie swojego ulubionego przyjaciela. Jesteśmy pewni, że szop pracz i kameleon również zdobędą ich serca, tak jak zdobyły nasze.

 

Plecak ZOO
ZOO PACK to mały, kolorowy plecak, który ma wiele różnych funkcji. Barwne elementy i wytrzymałe materiały czynią go idealnym plecakiem na wycieczkę. Łatwo pomieści wszystko, czego przedszkolak i uczeń potrzebuje w ciągu ciężkiego dnia „pracy” i zabawy, a siateczkowe kieszenie są na tyle elastyczne, by zmieścić soczek, kubek-niekapek czy butelkę wody. Przednia termoizolowana kieszeń jest idealna dla przekąsek i ma dodatkowe kieszonki na przybory do pisania i inne rzeczy. Dzięki wygodnym szelkom łatwo założyć plecak na ramiona, zaś w środku jest miejsce na wpisanie imienia małego właściciela.

 

Lanczówka ZOO
Z torbą ZOO LUNCHIES każdy posiłek będzie fantastyczną zabawą! Pojemna torba – idealna dla przedszkolaka, ucznia bądź mamy z maluchem – z wizerunkiem kolorowego zwierzaka zmieści kanapki, przekąski, napoje i wszystko, co potrzebne na spacerze. Termoizolowane wnętrze, które bardzo łatwo można wyczyścić, utrzyma odpowiednią temperaturę napojów bądź posiłków. Dodatkowa, siateczkowa kieszeń zmieści pieniądze, klucze czy inne potrzebne rzeczy. Torby ZOO LUNCHIES pasują do plecaków dla dzieci ZOO PACKS. Specjalna rączka / uchwyt pozwala bezpiecznie umocować torbę ZOO LUNCHIES do każdego innego plecaka.

 

U nas zobaczycie dwa nowe wzory lanczówek, zabraliśmy je ze sobą na długi spacer...

 

* lanczówki SKIP HOP ZOO

* wózek Greentom Classic

* T-shirt w żurawie od Raspberry Republic www.raspberryrepublic.pl 

 

www.skip.zone

www.facebook.com/SkipHopPolska