EZPZ - mniej bałaganu więcej frajdy

Silikonowe naczynia EZPZ to innowacyjny pomysł amerykańskiej marki, który ma ułatwić życie rodzicom, a dzieciom pozwolić na więcej zabawy przy jedzeniu. Motto EZPZ to "mniej bałaganu więcej frajdy!" i sprawdza się ono w 100%.

 

Są takie rzeczy, bez których zabawa byłaby nudna, bez których nie wyobrażamy sobie pracy w kuchni i w końcu takie, które ułatwią życie rodzica. Do jednej z nich od niedawna zaliczamy naczynia EZPZ: talerzyk i miseczkę. Na początku nauki samodzielnego jedzenia dziecko to prawdziwy artysta. Wyrzuca talerz z zawartością na stół lub podłogę i tworzy niespotykane kompozycje z owoców i warzyw. Rodzice z bólem pleców kilkanaście razy dziennie, na kolanach sprzątają te małe arcydzieła. EZPZ to lek na całe zło - swoim wyglądem zachęca do jedzenia nawet największego niejadka, bo radosny wygląd uśmiechniętej buzi zaprasza do wspólnego posiłku. Największy kombinator nie zajdzie sposobu na zrzucenie naczynia, bo podkładka mocno przywiera do stołu. Trójdzielny talerz pozwala podzielić posiłek na porcje, co ułatwi malcowi naukę samodzielnego jedzenia, a z czasem także rozpoznawanie kategorii pokarmów. Rodzic natomiast będzie mógł dobrze zbilansować posiłek z odpowiedniej ilości warzyw i innych ważnych składników żywieniowych.

 

 

Naczynia EZPZ wykonane są z bezpiecznego silikonu spożywczego, który jest hipoalergiczny i antybakteryjny - nie rozwiną się na nim bakterie, grzyby ani pleśń. Tworzywo nie zawiera BPA, PVC, ołowiu, czy ftalanów. Ponadto maty można bez obawy myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofalówce lub piekarniku. Nadają się do serwowania zarówno zimnych, jak i ciepłych potraw. Naczynia EZPZ to wydatek na lata, są bardzo trwałe i nie ulegają uszkodzeniom takim jak: korozja, rysowanie, przebarwienia. Dzięki temu zawsze wyglądają jak nowe!

 

 

Świetny design i kolorowa kompozycja tak nas zachęciły, że same zjadłyśmy wszystkie owoce, a dla dzieci nie zostało nic ;) !

Kto powiedział, że EZPZ jest tylko dla dzieci ;) ?

 

 

Mniej bałaganu, więcej frajdy!

Dla dzieci i dla rodziców!

 

Post powstał przy współpracy z EZPZ Polska.

www.fb.com/EZPZPolska