Zabawa w dom #janodnadzieńdziecka

Poszukiwania zabawki idealnej dla małej księżniczki zakończyliśmy sukcesem! Duża drewniana kuchnia Janod wraz z akcesoriami to zabawa na długie godziny, która sprawi wiele radości i pozwoli bezpiecznie uczestniczyć w codziennych czynnościach.  

Znacie ten ból rodzica, który dwoi się i troi by znaleźć zabawkę która zainteresuje pociechę na dłużej niż piętnaście minut? Fortuna wydana na lalki, kołyski, puzzle, wózki, misie, a to wszystko w błoto. Zamiast marnować złotówki na "drobnicę" zastanówcie się, czy nie lepiej wybrać coś z prawdziwego zdarzenia. Raz a porządnie! Na ważną okazję, np. Dzień Dziecka. Duży prezent to prawdziwa atrakcja dla dziecka w każdym wieku, przecież i my jako dzieci marzyliśmy o wielkich niespodziankach.

 

Z marką Janod zaprzyjaźniliśmy się niedawno, ale już po pierwszym "pomacaniu" wiedzieliśmy, że ich zabawki to małe dzieła sztuki. Precyzyjne wykonanie i perfekcyjnie dopasowane detale - produkty tej marki to najwyższa jakość. Zabawki z duszą takie jak za dawnych lat, tylko ulepszone, bardziej kolorowe i dopasowane do wieku dziecka. Uwielbiamy je i właściwie to sami chętnie byśmy się nimi pobawili. Trochę tak jest, że dorośli kupują dzieciom to co sami chcieliby dostać prawda? 

 

Mały Master Chef w domu to prawdziwa pociecha dla całej rodziny. Ciągle gotuje się i smaży, a garnki fruwają po domu tak jakby rzucała nimi mała Magda Gessler. Z ogromnym przejęciem przekłada swoje małe garnuszki, rozwijając swoją wyobraźnię bo talerze z potrawami są coraz bardziej urozmaicone. Ponadto zabawa w gotowanie rozwija koordynację "ręka-oko". Wszystkie dzieci lubią naśladować dorosłych, ale prawdziwe sprzęty kuchenne są dla nich nieporęczne i nie zawsze bezpieczne. Janod proponuje linię "zabawa w dom". Starannie wykonane i bezpieczne zabawki sprzyjają tworzeniu historii i rozwijają kreatywność dziecka, zdolności manualne oraz ćwiczą motorykę dłoni. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, wspierając umiejętności społeczne, zabawy z rówieśnikami oraz rozwiązywania problemów. Dzięki znacznym rozmiarom (58x30x78 cm) i wielu akcesoriom kuchnią może bawić się jednocześnie więcej niż jedno dziecko. Pomimo gabarytów świetnie wpisze się w każdą przestrzeń, jest zgrabna i przyjemnie się na nią patrzy.

 

Wszystkie elementy wyposażenia świetnie ze sobą współgrają a dodatkowo wyglądają jak te z kuchni dla mamy. W skład zestawu o wyjątkowym designie wchodzą: kuchnia ze zlewem, dwoma palnikami, piekarnikiem, szafką, półkami i haczykami oraz akcesoria: trzy drewniane łyżki, garnek z przykrywką, patelnia z jajkiem sadzonym oraz rękawica kuchenna. Zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

 

Post powstał przy współpracy z marką Janod.

www.janod.pl i www.fb.com/JanodPolska