LEGO DUPLO - prezent, który zawsze cieszy

Dlaczego dzieci kochają LEGO? Bo to dobra zabawa, kreatywność, nauka i wysoka jakość. Daje wiele radości małym i dużym. Prezent na Dzień Dziecka, a może urodziny? Okazja nie jest ważna - LEGO DUPLO cieszy zawsze!   

Z okazji Dnia Dziecka, mamy przyjemność sprawdzić tegoroczną nowość LEGO DUPLO - Arktyka (10803). To jeden z pięciu zestawów z serii "Dookoła Świata", polecany dla dzieci od drugiego roku życia. Mali wielbiciele przyrody będą zachwyceni możliwością zbudowania igloo, czy wypłynięciem na połów ryb. Wieloryb i niedźwiedź polarny z pewnością zachęcą do odegrania ciekawych scenek. Sanie z psem husky wyruszą na podbój lodowej krainy, igloo przybierze najróżniejsze kształty, a tato z dzieckiem wspólnie spędzą czas gotując pyszności w kociołku. Co jeszcze wymyśli Twoje dziecko? Sprawdź i zaproś je do krainy LEGO DUPLO, a wspólna zabawa nie będzie miała końca.

 

Zestaw zawiera 40 elementów, w tym 2 figurki LEGO DUPLO: tata z dzieckiem. Do tego wieloryb z otwieraną paszczą, niedźwiedź polarny i pies husky. W komplecie również igloo z otwierającymi się drzwiami i piecykiem oraz blok lodowy. Akcesoria: sanie do psiego zaprzęgu, kajak, wędka, ryba, kociołek i koszyk. Klocki z dekoracjami lodu, latarni i raków stanowią świetne preteksty do snucia opowieści.

 

 

Post powstał przy współpracy z LEGO DUPLO

www.duploswiat.pl