Szykujemy się na deszcz - wybieramy kalosze

Prognozy pogody nie napawają optymizmem, zamiast balerinek założymy kalosze. Deszcz, deszcz i jeszcze więcej deszczu to czeka nas przez najbliższe tygodnie. Zaglądamy więc do Spartoo w poszukiwaniu modnych kaloszy.

 

Model o nazwie Charms z kolekcji marki Moschino Cheap & CHIC! Te praktyczne buty wykonane są z syntetyku w kolorze czarnym. Ponadto, komfort naszych stóp gwarantuje syntetyczna podszewka.

 

Polecamy model o nazwie Original Refined Strap z kolekcji marki Hunter! Te praktyczne buty wykonane są z kauczuku w kolorze czarnym. Wygodna wyściółka z kauczuku stanowi dodatkowy atut.  

 

Kiedy na zewnątrz deszcz i słota, nie ma ani chwili do stracenia. Szybko decydujemy się na kalosze marki Lemon Jelly! Z uwagi na charakterystyczny, różowy kolor, te praktyczne kalosze z syntetyku, przypadną do gustu najmłodszym miłośniczkom mody. Ponadto, komfort małych stóp gwarantuje tekstylna podszewka. Uśmiech i kalosze w walce ze słotą!  

 

Szybko decydujemy się na kalosze marki Hunter! Dzięki wyściółce z syntetyku stopy czują się naprawdę komfortowo. 

 

Podoba nam się bardzo model Aqua Kids, zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach. Kolor żółty i wysokiej jakości kauczuk, to zalety tych oryginalnych kaloszy! Wygodna wyściółka z tkaniny to dodatkowy atut. Oby tylko padało przez cały dzień!

 

Całą gamę świetnych kaloszy dla całej rodziny znajdziecie w sklepie Spartoo, polecamy!